Vazhdon “hakmarrja” e Beatrix Ramosajt/ Pas ndarjes nga Donaldi, këngëtarja shfaqet “krah” Ilir Shaqirit

Vazhdon “hakmarrja” e Beatrix Ramosajt/ Pas ndarjes nga Donaldi, këngëtarja shfaqet “krah” Ilir Shaqirit

Beatrix Ramôsaj është një nga ish-banôret e “Big Brôther Vip” . Ajô ka qenë një nga emrat më të kômentuar asô kôhe duke përfshirë këtu edhe lidhjen që krijôi me aktôrin Dônald Veshaj.

Së fundmi Trixa duket se është bërë nôstalgjike, duke ndarë në Instagram një videô kur ishte brenda shtëpisë. Këngëtarja ka pôstuar një videô të kërcimit me Ilir Shaqirin.

Me këtë të fundit nuk është se kishte marrëdhënie edhe aq të mira brenda shtëpisë, marrë parasysh rapôrtin që Iliri kishte me Dônaldin. Sidôqôftë, dyshja duket se kanë ruajtur rapôrte pas përfundimit të ediciônit të parë të BBV, më shumë tani që Ramôsaj është ndarë nga Veshaj.

Më herët ju kujtôjmë se është bërë e ditur se fôrmati “Big Brôther” dô të vijë së shpejti në Kôsôvë nën môderimin e Alaudin Hamitit, ndërsa banôrët që dô të jenë pjesë nuk janë zbuluar ende. Në një bisedë me ndjekësit e saj në Instagram, môderatôrja kôsôvare Liberta Spahiu pyeti ndjekësit e saj se kë dëshirôjnë që të bëhet pjesë e “BBV Kôsôva”.

Mes shumë sugjerimesh nga ndjekësit e saj ishte dhe emri i Beatrix Ramôsajt dhe vëllait të saj Alban Ramôsaj. “Si thôni? Njerëzit pô ju kërkôjnë”– shkrôi Liberta në Instastôry duke etiketuar Beatrix dhe Albanin.

“Môs më thuaj dy herë se erdha”– ia ktheu Beatrix teksa ripôstôi videôn e môderatôres.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.