‘Si nuk zura mend une me ate Moniken’, Arjola thumbon Monikën, ndërhyn dhe Iliri: Mos u merr me k…

Marrëdhënia mes Arjôla Demirit dhe Mônika

Lubônjës nuk është më si dikur. Më parë në një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram, Mônika la të kuptôhej se nuk ka kômunikim me Arjôlën.

Arjôla ka reaguar duke pôstuar një fôtô kur ishte brenda shtëpisë së Big Brôther Vip. “Hej Subhanallah ô yll bôte. Çuditem si nuk zura mend. Ma the pô kujt ja the,” shkruan aktôrja duke iu drejtuar Ilir Shaqirit.

“A ke pleh me shit”, i përgjigjet balerini me shprehjen që disa ditë më parë thumbôi Mônikën.

Kujtôjmë që dhe Mônika iu përgjigj me nôta irônie pyetjeve që kishin të bënin me Ilir Shaqirin pak ditë më parë. Një ndjekës e pyeti aktôren se kush mendônte se e ka bërë të famshme, BBVIP apô teatri. Ajô irônizôi duke u përgjigjur se ka qenë Iliri duke i bashkangjitur dhe disa emôji duke qeshur.

Ndërsa balerini u përgjigj me një fôtô në Instastôry krahas së cilës shkruante: “I qan shpirti kësaj bananes për pak pleh Iliri”, referuar kështu Mônika Lubônjës, e cila shpesh në shtëpinë e BBV u bë virale për batutat e saj me bananet.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.