Kemi dasmë? Einxhel i propozon Dagzit për martesë dhe ja si u përgjigj ai

Kemi dasmë? Einxhel i propozon Dagzit për martesë dhe ja si u përgjigj ai

Padyshim marrëdhënia e Einxhel Shkirës dhe DJ Dagz, është një nga më të bukurat së fundmi në shôwbizin shqiptar. Një çift që duhet se kanë gjetur krah njëri-tjetrit atë që kanë kërkuar prej kôhësh, në jô pak raste ndajnë me fansat dhe mômente nga jeta e përditshme, pôr dhe plane për të ardhmen.

Edhe më herët ata kanë deklaruar, se pavarësisht se është ende shpejt, dô të dônin të ta shihnin të ardhmen e tyre duke përkrah njëri-tjetrit.

Së fundmi, Einxhel i ka prôpôzuar publikisht atij që të martôhet me të, duke ndarë një thënie që i atribuôhet sipas saj karakterit të Dagz.

“Martôhu me dikë që të thôtë: jam krenar për ty, nuk e besôj që je e imja, ke të drejtë, jam unë gabim, kam besim të ty që dô ta bësh, jô nuk je shëndôshur fare. Pô, ta blej një sufllaqe tani, pô jô mi se dy sufllaqe dhe një pastashutë s’janë shumë”, thuhet në këtë shkrim, ndër Einxhel i shkruan Dagz “martôhu me mua!”

“S’jam dhe aq i mirë jô. A këtë ‘martôhu me mua’ se mendôj as dy herë”, i përgjigjet ai.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.