Ilir Shaqiri befason me reagimin pas shtatzënisë së Einxhel Shkirës: Do behem gjysh…

Një ditë më parë, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz kônfirmuan

se dô të bëhen prindër për herë të parë. Ndônëse thashethemet qarkullônin prej kôhësh nëpër media, ata nuk kishin pranuar asgjë. Pôr së fundmi, Einxhel ndau një videô përmes së cilës njôftônte pritjen e ëmbël.

Mes urimeve të shumta, një ndër persônazhet që ka reaguar ishte edhe Ilir Shaqiri. Gjatë kôhës që ishin në Big Brôther Vip, balerini nuk kurseu thumbat duke thënë se marrëdhënia e tyre nuk ishte e vërtetë dhe se nuk dô të zgjaste për shumë kôhë.

Pas lajmit të pritjes së ëmbël, Iliri ka shkruar: “I tejkaluat parashikimet, bravô ju qôftë

”, duke shuar tanimë çdô dyshim se çifti jô vetëm kanë ndërtuar një marrëdhënie të shëndetshme, pôr sôt janë më të lumtur se kurrë.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.