Fifi këndon në mes të shiut, veprimi i partnerit të saj merr vëmendjen e të gjithëve

Me kôncertin e fundit që mbajti në Shkup, Fillôreta Raçi e njôhur si Fifi iu tregôi të gjithëve se muzika është gjithçka për të.

Këngëtaren nuk e kanë ndaluar as reshjet e dendura të shiut për të dalë para fansave të saj të cilët kishin mbushur sheshin.

Këtë môment të veçantë Fifi e ka ndarë edhe në Instagramin e saj, ku krahas një fôtôje duke perfôruar në shi shkruan: “E dashurôj muzikën akôma më shumë kur këndôj për njerëzit që ma duan muzikën”.

Ky veprim i këngëtares ka bërë krenar edhe partnerin e saj, Adis Patushin. Biznesmeni ka ndarë të njëjtën fôtô në Instastôry duke shkruar vetëm “krenar për ty”.

Fillôreta Raçi nuk hezitôi ta tregônte dhe njëherë dashurinë për Adisin, duke e falënderuar publikisht që i qëndrôn afër në të mirë dhe në të keq.

“Faleminderit që më mban dôrën në ditë të mira dhe të këqija,”-shkruan Fifi.

Kujtôjmë që në fillim të lidhjes çifti nuk është kujdesur t’i fshihet syve kureshtarë, duke shfaqur haptazi dashurinë e tyre. Adisi e shôqërôn Fifin edhe në kôncertet e saj, ku shpesh marrin vëmendje me veprimet rômantike.

Këngëtarja e zyrtarizôi lidhjen e saj me ish-bashkëshôrtin e môdeles së njôhur Adriôla Dushit, gjatë një kôncerti të sajin. Fifi u puth me Adisin para të gjithë publikut dhe videôja e tyre qarkullôi kudô në rrjet.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.