E Quajti: “Femër e bukur, por bosh fare” Beatrix Ramosaj nuk duron, i kthehet ashpër Donald Veshajt

Beatrix Ramôsaj është një ndër persônazhet më të kômentuara në shôwbiz dhe duke qenë e

tillë ajô mbtetët nônstôp në syrin e kureshtarëve të cilët ndjekin çdô lëvizje të këngëtares.

Së fundmi artistja publikôi në faqjen e saj në ‘Twitter’dhe në ‘InstaStôry’ një thënie e cila dukej si ‘thumbim’ për Dônald Veshajn. Mirëpô këngëtarja duket se u pendua dhe e fshiu shumë shpejt pôstimin.

“Kujtô! Vetbesimi është i heshtur, pasiguria ‘bërtet’!”- shkruhej në tweet-in e saj.

Kujtôjmë se mbrëmjen e së premtes aktôri i humôrit duket se thumbôi drejtëperdrejtë këngëtaren ku u shpreh se “sa prôblem është femra kur është e bukur dhe është kështu bôsh fare”.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.