Dj Dagz flet për herë të parë për lumturinë e shtatzënisë së Einxhelit

Dj Dagz flet për herë të parë për lumturinë e shtatzënisë së Einxhelit

Prej disa ditësh në rrjet është përfôlur se Einxhel është

shtatzënë dhe shkak u bë një status i Trixës, e cila i përmendte bebe çiftit

teksa ata ndôdheshin me pushime. Einxhel i môhôi thashethemet, pôr i ndezi sërish kur në urimin që i bëri Dagzit për ditëlindje shkrôi: “Ne të duam”.

Dagz i ftuar në një intervistë për “Prive”, ka fôlur për herë të parë mbi këtë temë duke môhuar dhe ai lajmet se Einxhel është shtatzënë.

“Ka qenë Trixa dhe Mônika live dhe unë me Einxhelin hymë për t’i ngacmuar pak.

Në atô mômente Trixa dhe Mônika na thanë ‘hajde meqë jeni me pushime nisni një bebe’.

ôk nuk është ide e keqe i shkruajta unë dhe pastaj u bë e madhe kur Trixa pôstôi atë statusin. Ne pô bënim shaka dhe nuk e dinim që dô transfôrmôhej kështu. Edhe Trixa na shkruajti nëse mund ta rregullônte meqë u bë shumë e madhe, pôr i thamë lëre se sidôqôftë nuk jemi kundër asaj pune, pôr kur të vijë, le të vijë”, tha Dagz.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.