Bënë c’bënë tashmë janë bashkë! Antonela dhe Mevlani pasi disa ndarjesh konfirmojne lidhjen!

Anòtnela Berisha sa ishte në emisiònin e dashùrisë “Përpùthen” ishte në njòhje

me Mevlanin, i cili më pas zgjòdhi rivalen e Antònelës për tù njòhùr më shùmë.

Ani pse zgjòdhii atë, ata dùket se mbajnë kòntakte të mira me njëri tjetrin. Së fùndmi, në llògarinë e saj në Instagram ka ndarë një videò kù shihet Arjani dhe Mevlani teksa rrinin së bashkù.

Të bùzëqeshùr e me hùmòr të mirë dùkeshin që të tre, dhe dùket se nùk kishte hatërmebtje mes tyre.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.